Massage

På Idrottskliniken har vi flera välutbildade massörer. Med massage och terapeutisk
stretching hjälper vi dig med ömmande och stela muskler till ett ökat välbefinnande
för kropp och själ. 

Vi har massage på:

I11, Honnörsgatan 7
Norremark, Grusåsvägen 1
City, Kungsgatan 11


Vi tillhandahåller även företagsmassage, vid intresse maila info@idrottskliniken.com
Behöver du avboka eller boka om din tid måste detta ske dagen innan behandling via telefon 0470-575700.Uteblivet besök debiteras enligt bokning. Bokning görs via HÄR ej via epost.

PRISER

Svensk Klassisk 30 minuter 395:-
Svensk Klassisk 50 minuter 650:-
Svensk Klassisk 5 klipp 30 minuter 1850:-
Svensk Klassisk 5 klipp 50 minuter 3000:-
Idrottsmassage 30 minuter 450:-
Idrottsmassage 5 klipp 30 minuter 2125:-

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Linn Bonnevier

Certifierad Massör
(Norremark)

linn@idrottskliniken.com

 

 

 

 

 

 

 



Sara Gabrielsson

Certifierad Massageterapeut
(I11)

sara@idrottskliniken.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Ida Björklund

Certifierad massör
(i11)

ida@idrottskliniken.com

 









 

 

Markus Persson
Certifierad idrottsmassör (i11,IK Södra)


markus@idrottskliniken.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Annelene 

Certifierad Yogamassör
(City)

annelene.ernerstam@idrottskliniken.com
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ingela

Certifierad massör
(i11)

ingela@idrottskliniken.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ida Blasek-Föräldrarledig

Certifierad massör
(Norremark)



 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Henrik Wagner

Certifierad Idrottsmassör (Tipshallen)


henrik@idrottskliniken.com

Boka tid 

Vill du få mer information och boka tid ring 0470-575700 eller

KLICKA HÄR

Massage

Regelbunden klassisk massage
ökar ditt välbefinnande.

Det gör dig mer harmonisk,
rörligare och minskar

muskelsmärtor.

 

Idrottsmassage

Idrottsmassage kan hjälpa till
att förebygga muskulära skador,
förkorta läkningsprocesser samt
vara en del av återhämtningen
efter hårda träningspass och
tävlingar. Behandlingen skräddarsys för att passa den enskilda idrottaren.